Олександр Семенов: «Враження від матчу з «Дніпром» якнайкращі…», Олександр Семенов: «Враження від матчу з «Дніпром» якнайкращі…», СОККЕР.УА - громадська спілка «Асоціація соккеру України». Офіційний сайт

Новина

08.07.2020

Олександр Семенов: «Враження від матчу з «Дніпром» якнайкращі…»

08.07.2020

Олександр Семенов із команди «Скай» у розмові з кореспондентом офіційного сайту АМФК прокоментував свій гол, що відбувся центральному поєдинку чотирнадцятого туру з «Дніпром», а також розкрив таємниці успіхів його команди в чемпіонаті України з футболу 6х6.

• Олександре, привіт! За підсумками попереднього туру твій гол у ворота «Дніпра» увійшов до топ-5. Можеш зараз пригадати це взяття воріт?
  • Доброго дня. Так, звичайно. Ми заробили штрафний недалеко до воріт. Я підійшов до м’яча, вдарив і влучив у ворота. Одним словом, зробив усе, що рекомендував тренер.
  • А взагалі яке у тебе враження від поєдинку проти «Дніпра»?
  • Враження від цього матчу якнайкращі. Давно не брав участі в такому поєдинку. До того ж, я вийшов і одразу забив, допомігши своїй команді здобути важливу перемогу.
  • «Скай» у чемпіонаті України сезону 2019/2020 досі не програв жодної зустрічі. На твою думку, в чому сила колективу?
  • У першу чергу, у «Скаї» панує чудова атмосфера. Всі хлопці один одного підтримують, ставлять перед собою максимальні завдання. Також нам дуже пощастило з тренером, який направляє нашу гру в правильне русло. Власне, усі ці фактори допомагають «Скаю»лідирувати в чемпіонаті, вони є нашою силою.
  • У останніх двох матчах «Скаю» протистояли непрості суперники — «Трансбуд» і «Дніпро». Обидві зустрічі твоя команда виграла, але перемоги виявилися непростими — 2:1 і 3:1 відповідно. Що стало вирішальним фактором цих звитяг?
  • …. Так склався календар, що два матчі поспіль нам довелося грати з двома потужними колективами. Стосовно матчу з «Трансбудом», то за ним я спостерігав з трибун. На мою думку, цей матч був рівним, але везіння було на нашому боці. Щодо «Дніпра», то це дуже хороша команда. Але напруження в матчі «Скай» — «Дніпро» було значно меншим, хоча до перерви «дніпряни» змусили нас неабияк понервувати, зробивши рахунок 1:1. Але в другому таймі ігрова перевага була на нашому боці, ми довели матч до перемоги і ще раз довели усім серйозність наших намірів у турнірі.
  • Власне, у наступному турі твоїй команді протистоятиме «Ковальська». Що можеш сказати про цього суперника?
  • Ми підходимо до цього матчу у всеозброєнні, адже «Ковальська» завжди грає до останньої хвилини. Ми це розуміємо, тому виходитимемо на гру з максимальною концентрацією і гратимемо лише на перемогу.