Кубок Кличка. Збірна України — тріумфатор-2021!, Кубок Кличка. Збірна України — тріумфатор-2021!, СОККЕР.УА - громадська спілка «Асоціація соккеру України». Офіційний сайт

Новина

30.05.2021

Кубок Кличка. Збірна України — тріумфатор-2021!

30.05.2021

Збірна України з соккеру, футболу 6х6, підготовлена тренерським штабом на чолі з Валентином Бондарем, відсвяткувала повноцінний успіх у престижному міжнародному турнірі Кубок Кличка, що пройшов на столичній «Гідропарк-Арені».

Збірні України та Румунії продемонстрували змістовний футбол у першому таймі. Однак на перерву переможцями пішли наші хлопці, котрі забили два м’ячі без відповіді. Перший гол на рахунку Романовського, другий забив Солонина.

По перерві наша збірна  вже повністю контролювала перебіг подій на футбольному полі. Як наслідок, у ворота Габріеля Бундука залетіло ще три м’ячі, що їх авторами стали Денис Хруль, Сергій Романовський та Євгеній Заєць.

Збірна Румунії, натомість, відповіла м’ячем престижу. Він на рахунку Лонута Фортуни — 5:1!

Україна — переможець Кубка Кличко-2021. Збірна Румунії стала другою, а збірна Грузії, що обіграла Молдову, — третьою призеркою турніру.

Найкращим гравцем змагань визнаний Сергій Романовський зі збірної України, найкращим воротарем — Габріель Бундук зі збірної Румунії, а найвлучнішим гравцем став наш земляк Денис Хруль.

Провели церемонію нагородження призерів та кращих гравців перший віцепрезидент УАФ Анатолій Дем’яненко, заступники голови КМДА Олена Говорова та Валентин Мондрієвський, народний депутат України Ігор Молоток та президент Всеукраїнської асоціації масового футболу України Сергій Харченко.

Чемпіонський складі збірної України має такий вигляд: воротарі — Анатолій Пилипенко, Максим Максименко, Святослав Марканич, Сергій Погорілий, польові гравці — Микола Березін, Іван Гребенюк, Євгеній Заєць, Ярослав Заворотний, Микола Кодацький, Олександр Колесников, Віктор Пантелейчук, Дмитро Подколзін, Сергій Романовський, Максим Солонина, Денис Хруль, Олексій Сорокін, Євгеній Шайдюк, Юрій Щериця.