Кубок Кличка. Україна перемогла Молдову, Кубок Кличка. Україна перемогла Молдову, СОККЕР.УА - громадська спілка «Асоціація соккеру України». Офіційний сайт

Новина

30.05.2021

Кубок Кличка. Україна перемогла Молдову

30.05.2021

Українці відсвяткували другу поспіль перемогу в престижному міжнародному турнірі з соккеру.

Цього разу наші хлопці перемогли збірну Молдову. Українці відкрили рахунок на восьмій хвилині матчу. Це Олександр Колесников, що цього дня дебютував за збірну, немов з пращі, вдарив з далекої відстані в кут воріт суперника. Утім, буквально за декілька хвилин колишній професіонал Сергій Нудний завершим голом класний індивідуальний прохід, зробивши рахунок 1:1.

А переможний гол відбувся зусиллями найкращого стрільця нашої збірної Дениса Хруля наприкінці поєдинку. 2:1.

Це означає, що переможець Кубка Кличко-2021 визначиться сьогодні у матчевій зустрічі збірних України та Румунії, що пройде на «Гідропарк-Арені» о 17:30.

Натомість бронзові нагороди між собою розіграють збірні Молдови та Грузії. Цей матч стартує о 16:00. Усі поєдинки дивіться в прямому етері на телеканалі «Сетанта».

Протокол и события матча Україна 2 : 1 МОЛДОВА, Кубок Кличка-2021, СОККЕР.УА - громадська спілка «Асоціація соккеру України»