Маракана ліга-2. «Президенти» вийшли в лідери, Стартовий другоколовий тур чемпіонату Києва серед клубів Маракана Ліги-2 визначив нового лідера актуальної таблиці. , СОККЕР.УА - громадська спілка «Асоціація соккеру України». Офіційний сайт

Новина

15.03.2020

Маракана ліга-2. «Президенти» вийшли в лідери

15.03.2020

Стартовий другоколовий тур чемпіонату Києва з футболу 6х6 серед клубів Маракана ліги-2 визначив нового лідера актуальної таблиці.

Ним стала команда з промовистою назвою «Президенти», яка з рахунком 5:1 розтрощила «Домінос-2», що розмістився на протилежному полюсі турнірного табелю. Героями стали Максим Мічурін, який забив аж тричі, та Валерій Чернєєв та Сергій Павельчук, котрі реалізували по одній спробі. А на гол престижу спромігся капітан «Домінос-2» Павло Карпі на останній хвилині поєдинку. Після цієї перемоги в активі «Президентів» стало 24 очки.

Натомість лідер першого кола — «КЛО-2» — свій матч у звітному турі програв. Підопічні  Геннадія Луніна у центральному двобої ігрового дня склали зброю перед «Білд-Лайфом» —1:3. Ця перемога дозволила «будівельникам» піднятися на другу сходинку, натомість «КЛО-2» змушений розділяти третю позицію з «Агардом».

«Агард», до слова, розгромив «Укргазбанк» з рахунком 4:0. Найпомітнішим гравцем в складі переможців був Сергій Шматоваленко, син колишнього футболіста столичного «Динамо», який награв на стрілецький дубль. Особливо красивим став перший м’яч Шматоваленка-молодшого, який відбувся завдяки вражаючому сольному проходу.

Футбольна команда Київської міської державної адміністрації (КМДА) у результативному матчі взяла гору над «Київводоканалом» — 5:2. Три м’ячі для переможців забив колишній професіонал Дмитро Мануйленко. Однак найкрасивішим став гол, що його під завісу першого тайму провів Вадим Цимбаленко із команди «Київводоканалу». Він потужним ударом з далеку поцілив точнісінько в дев’ятку воріт, які охороняв Рустам Рахметов.

А найдраматичнішим у турі, безумовно, став матч за участі «Нутрілайту» і «Датагруп». Номінальні господарі майданчика — гравці «Нутрілайту» — провели чотири м’ячі до середини другого тайму, зробивши рахунок 4:1. Але підопічні Ігоря Лучука, об’єднані в команді «Датагруп», спромоглися на диво. Вони зусиллями Євгенія Кривцуна, Сергія Неділька та Костянтина Шеремета впродовж шести хвилин відіграли необхідний гандикап і буквально вигризли у «Нутрілайта» таку бажану нічию — 4:4.

Маракана ліга-2. Дванадцятий тур

«Агард» — «Укргазбанк» — 4:0 (Сергій Шматоваленко, 13, 40, Микола Ганзюк, 14, у свої ворота, Сергій Керман, 24).

«Київводоканал» — «КМДА» — 2:5 (Вадим Цимбаленко, 20, Максим Дручків, 38 — Дмитро Мануйленко, 11, 31, 32, Валентин Бондар, 22, Вадим Панченко, 38). Попередження: Максим Просвірнін (Київводоканал).

«Президенти» — «Домінос-2» — 5:1 (Валерій Чернєв, 5, Максим Мічурін, 7, 28, 35, Сергій Павельчук, 18 — Павло Карпі, 39). Попередження: Валентин Мондрієвський (П).

«Нутрілайт» — «Датагруп» — 4:4 (Віталій Цолан, 10, 12, пен., Микола Хоменко, 28, Михайло Бучацький, 30, пен. — Костянтин Шеремет, 10, 39, Євгеній Кривцун,34, Сергій Неділько, 38).

«Білд-лайф» — «КЛО-2» — 3:1 (Богдан Кириленко, 11, Ярослав Ніколайзен, 30, Данило Кулик, 32 — Максим Лошак, 17, пен.). Попередження: Сергій Дмитренко (Б).

Матч «Ханса» — «Дженіус Маркетинг» перенесено.