Товариський матч. Збірна України — збірна Молдови — 2:2, Товариський матч. Збірна України — збірна Молдови — 2:2, СОККЕР.УА - громадська спілка «Асоціація соккеру України». Офіційний сайт

Новина

29.04.2021

Товариський матч. Збірна України — збірна Молдови — 2:2

29.04.2021

Наша збірна завершила бойовою нічиєю перший з двох спарингів зі збірною Молдови.

Українці, згуртовані Валентином Бондарем, класно провели першу двадцятип’ятихвилинку зустрічі.

Більше того! На перерву саме наша збірна пішла в статусі переможниці. Це Олексій Сорокін, обікравши голкіпера, що не зумів зафіксувати м’яча після першого його удару, з другої спроби запакував смугастого до сітки воріт суперника — 1:0. А за п’ять хвилин до свистка на перерву Максим Солонина голом завершив стрімку атаку нашої команди — 2:0. Здавалося, справу зроблено!

По перерві, однак, збірна Молдови спромоглася на диво, і відіграла обидва голи. Відтак у першому матчі — бойова нічия 2:2!

Збірна України провела цей матч у такому складі: Пилипенко, Балашов, Сорокін, Корнєв, Садовський, Березін, Хруль, Гребенюк, Солонина, Подколзін. Головний тренер: Валентин Бондар.

Дякуємо нашій збірній за яскравий та змістовний футбол!

Другий матч між збірними України та Молдови пройде 30 квітня о 13:00.